Łączenie serwerów: Larkas + Duneb = Tolnor

Dodano: 21:14 | 20.02.2019
Najdrożsi, po wielu latach wspólnych przygód w Taernie, na serwerze Larkas doczekaliśmy się wiekopomnego wydarzenia w naszej wspaniałej grze. Lecz zanim przejdę do tej, jakże miłej nowiny chcielibyśmy jak Twórcy tej strony jak również doświadczeni gracze, podziękować wam wszystkim... za wspólne wypady na różnorakie Championy oraz Bossy, niezliczone pojedynki pod Karczmą Lesgara to był na prawdę wspaniały czas! Nie sposób zapomnieć o wielu nowych znajomościach, a nawet przyjaźniach które powstały dzięki właśnie tej grze. Mam nadzieje, że tak samo jak my, spędziliście w tej grze wiele godzin świetnie się bawiąc!

Dobrych nowin czas, nadszedł! Ponieważ już już jutro a w sumie to prawie dziś, o 00:10 rozpocznie się łączenie serwerów Larkas oraz Duneb, zakończy się ono prawdopodobnie około 13. Nie wiem jak wy ale my jesteśmy tym wydarzeniem podekscytowani! Chodź sama istota gry się nie zmieni, dalej będziemy robić to samo aczkolwiek perspektywa, powiększenia naszej społeczności, jest czymś niezwykłym i obiecującym. Z łączeniem serwerów, wiążemy pewne nadzieje, mamy nadzieje, że coś zmieni się w Taernie na lepsze. Jesteśmy pełni podziwu za ciężką pracę, twórców tej gry i życzymy im wielu sukcesów w przyszłości.

Druidzi, przygotujcie mikstury, rycerze zasiądźcie do stołu, łucznicy pokażcie swoje umiejętności; albowiem tej nocy będziemy świętować! Twórcy strony, jeszcze raz pragną podziękować, wszystkim graczom, za wiele wspólnych przygód i wypraw; jak również mają nadzieję, że będzie tego jeszcze więcej. Jak również jesteśmy bardzo ciekawi waszego zdania dotyczącego nadchodzących wydarzeń, proszę podzielcie się tym z nami w komentarzach

Autor: Kajo
Komentarze

@PokaBydlaka :D

@G A L A J U S xd

@jajaaaaa uja ahhha

@123456 Test

@sefsef wefwef

@PORADNIKI KIEDY PORADNIKI

@Kajo Jestem głupi

@gogodal elo

@orzeljeden łoogiń

@KrytycznyMo :O

@TWÓJ PET BĘDZIE, BĘDZIE ZABAWA!

@batus552 spoko

@Galajus łaaaa

@Loozak Koozak