Dla Nowicjuszy - Zarabianie

W Taernie jest bardzo dużo możliwości na zarobek, najlepiej oczywiście zdobyć jakieś cenne przedmioty z bossów czy czempionów, niestety nie zawsze jest tak kolorowo bo szanse na to są jednak dość małe a radzić sobie jakoś trzeba.

Tutaj znajdziecie różne liniowe i stałe formy zarobku w grze, będą dodawane kolejne wraz z postępem prac nad stroną.
W pewnym momencie form zarobku będzie bardzo dużo i każda zostanie wydzielona do osobnej podstrony ale aktualnie wystarczy ta jedna.

Zapraszamy do zgłębienia tajemnicy bogactwa w Taernie!


Mniejsze Flasze Niszczenia

Wymagania podstawowe:
✔ Postać: około 40 lvl
✔ wysprzątany ekwipunek

Maksymalizacja zysków:
✔ Mag Ognia 40 lvl
✔ Postać 20/30 lvl bez eq
✔ Postać 2 lvl bez eq
✔ Platynowe konto premium
✔ Wykupione jak najwięcej depozytów

Wytwarzanie:
✔ U NPC Leila
✔ 5x Limetyt
✔ 5x Prawoślaz
✔ 8x Ząb jadowy
✔ 1K złota


Instrukcja (podstawowa):
Sprzątamy ekwipunek ze wszystkich zbędnych obciążających nas rzeczy. Chodzimy na bossa Krzyżak, zbieramy wszystkie zęby jadowe do około połowy zapełnienia ekipunku, dropiące zwykłe przemdioty sprzedajemy u np. kowala a pajęcze skóry u Johkabala 20szt. po 400 złota. Zaletą jest szansa na zdropienie rarów, ich ceny poznasz na naszym cenniku. Następnie zbieramy Limetyt i prawoślaz po równo wypełniając reszte wolnego miejsca w ekwipunku pozostawiając troszkę wolnego miejsca aby móc wymienić składniki na flaszę.
Zysk na godzinę: ???

Instrukcja (maksymalizacja zysków):
Magiem ognia farmimy krzyżaka, robimy wszystko tak jak w instrukcji podstawowej z tą różnicą, że możemy spędzić na tym procesie o wiele więcej czasu a nadmiar zębów odkładać do depozytu. Kiedy skończymy logujemy na postać 20+ lvl i zbieramy limetyt, zbieramy całe eq i idziemy nią do depozytu. Tak samo z drugą postacią po zebraniu prawoślazu. Postacią farmiącą zęby lub jakąkolwiek inną prócz tych z pozostałymi składnikami biegamy i i wymieniamy wszystko co zebraliśmy na flasze. Braki składników w depozycie uzupełniamy przekładając je z postaci zbierających. Po skończeniu się zasobów proces zaczyna się od nowa.
Zysk na godzinę: ???


Farmienie mięska