Dla Nowicjuszy - Częste błędy gry

bug wywołany jest tym iż jak teleportujesz się na daną mapę (np. skrzynka od maga na garnizonie) to w 99% przypadkach się ona nie pojawia, wystarczy zwykły relog,a skrzynka automatycznie się pojawi tam gdzie powinna. Jest to bardzo przydatne w zleceniu u szulera gdyż często teleportujemy się do danej lokacji,bo jest mało czasu i wtedy skrzynka bardzo często się nie pojawia.
bardzo częsty bug, ciężko stwierdzić czym spowodowany,ale jeśli macie zapasowy internet (np. w telefonie), to zmieńcie go - zalogujcie się - wylogujcie się i ponownie zmieńcie na internet już swój i wtedy nie powinno być problemu. Jeśli dalej występuje wyczyść ciastka w przeglądarce, jeśli dalej nie pomaga to warto też spróbować zmienić przeglądarkę.
czasem może być tak, że czas zlecenia wynosi 99999 min, jest to spowodowane złym ustawieniem czasu na swoim komputerze, wystarczy zmienić czas i datę na prawidłowe to problem znika.
bardzo częsty bug w taernie,ciężko stwierdzić czym spowodowany, jest on irytujący często w handlu jak ktoś Ci mówi, że "nic mu nie dajesz" - więc nie irytuj się,oboje relognijcie i przejrzyj swój plecak - zapewne będzie tak, że przedmiot został w Twoim depozycie.
często bywa tak, że np łucznik strzela z miecza. Jest to spowodowane tym że kilka osób w danej rundzie zmienia broń i wtedy akceptuje graficznie broń pierwszej osoby co kliknęła,a reszcie animacja się nie zmienia. Jest to zabawny bug,ale mało przeszkadzający akurat.
jest to częsty brak przeczytania przez gracza co trzeba zrobić w zleceniu,a zarazem błąd zlecenia, że akceptuje jako wykonane - np. takim zleceniem jest u lesgara na czarne wilki, gdzie trzeba zabić 2 czarne wilki i przynieść 2 skóry. Po zabiciu wilków zlecenie przechodzi automatycznie na wykonane,a nie da się go odddać gdyż nie mamy czarnych skór wilka w plecaku. Zalecane czytanie dialogów npc.